Nabór do konkursu grantowego

1 kwietnia rusza nabór do Marszałkowskiego konkursu grantowego „Opolskie EDUKO w 15-lecie obecności Województwa Opolskiego w Unii Europejskiej”.

Głównym celem konkursu jest rozwój i promocja edukacji kulturowej rozumianej jako wszelkie działania, które przygotowują różne jednostki do aktywnego i twórczego uczestnictwa w kulturze połączone z uczczeniem wydarzeń, których rocznicę obchodzimy w sposób szczególny w naszym województwie w 2019 roku.
Efektem działań mają być przedsięwzięcia o wysokiej jakości merytorycznej, przyczyniające się do pobudzania lokalnej wspólnoty obywatelskiej, wykorzystujące połączenie edukacji i animacji kulturowej do twórczego udziału w kulturze dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów prawnych.

Do rozdysponowania jest 80 tys. zł na mniejsze (do 5 tys.) i większe (do 15 tys.) granty.

Więcej informacji, pełny regulamin oraz inne dokumenty znajdą Państwo pod adresem internetowym:

www.edukoopolskie.pl/pl/aktualnosci-eduko/marszalkowski-konkurs-grantowy—2019-25.html

Warto odwiedzić także profil na Facebooku  https://www.facebook.com/eduko.2016.2018/?fref=ts