Zwiedzaj z nami Filharmonię Opolską

W dniu 12 maja 2019 r. (niedziela) o godz. 12:30 zapraszamy naszych melomanów i chętne osoby, które wcześniej odbiorą darmowe wejściówki* na wycieczkę wraz z oprowadzeniem po naszym budynku – domu Muzyki, w ramach odbywających się Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Pracownik Filharmonii opowie o wszystkich tajemnicach sali koncertowej, o funkcjonowaniu jednostki, oprowadzi po zapleczu, które na co dzień jest niedostępne dla naszych melomanów. Goście Filharmonii dowiedzą się jak bardzo zmieniła się Filharmonia Opolska dzięki wsparciu Unii Europejskiej (rozbudowa w latach 2010-2012 w ramach Priorytetu XI Kultura i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 11.2 – Rozwój oraz poprawa stanu infrastruktury kultury o znaczeniu ponadregionalnym Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013). Podsumowaniem zwiedzania Filharmonii będzie prezentacja wystawy fotografii z rozbudowy gmachu oraz koncertów, które zorganizowane zostały dzięki funduszom unijnym.

*darmowe wejściówki do odbioru w kasie Filharmonii Opolskiej (ilość miejsc ograniczona)