MENU

WYDARZENIA I BILETY

ABONAMENTY W SEZONIE ARTYSTYCZNYM 2016/2017

Zapraszamy Państwa do zakupu abonamentów na wybrane koncerty w Filharmonii Opolskiej w sezonie 2016/2017.

Kupując abonament oszczędzają Państwo czas i pieniądze, a ponadto zyskują Państwo gwarancję dobrego miejsca na koncertach w ramach abonamentu.

Każda osoba kupująca abonament otrzymuje bezpłatnie jeden egzemplarz książki programowej na sezon artystyczny 2016/2017.

 

RODZAJE ABONAMENTÓW:
- ABONAMENT N – AN (w cenie 300 zł) oraz ABONAMENT U – AU* (w cenie 150 zł)
obejmują określone koncerty symfoniczne w sali koncertowej.

Posiadacze abonamentów AN i AU w cenie 10 biletów otrzymują bilety wstępu na 13 koncertów symfonicznych, ponadto wykupienie abonamentu uprawnia do odebrania bezpłatnego zaproszenia na 11 koncertów symfonicznych realizowanych w ramach projektów unijnych (po wcześniejszym potwierdzeniu obecności nie później niż 3 dni przed datą koncertu).

* Do zakupu abonamentów ulgowych uprawnieni są, za okazaniem odpowiedniego dokumentu: młodzież szkolna, słuchacze dziennych szkół pomaturalnych i policealnych, studenci, emeryci, renciści, nauczyciele szkolnictwa muzycznego. Przed wejściem do sali koncertowej bileterzy mają prawo poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do abonamentu ulgowego.

- ABONAMENT R – AR* (w cenie 50 zł)
obejmuje cykl koncertów skierowanych dla rodzin, które w sezonie artystycznym 2016/2017 będą odbywały się 5 razy w niedzielne przedpołudnia.

Posiadacze abonamentu AR oszczędzają ponad 33% od cen biletów na koncerty rodzinne.

* Dzieci do lat 4, siedzące na kolanach rodziców, opiekunów – wstęp bezpłatny.


Abonamenty można kupić w kasie biletowej Filharmonii Opolskiej.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.