MENU

REPERTUAR
Zobacz repertuar
23 kwietnia niedziela 2017

10:00
Filharmonicy Dzieciom
Bajkowe nutki

Wstęp bezpłatny
Bezpłatne zaproszenia do odbioru w kasie biletowej od 19.04.2017r.
Liczba miejsc ograniczona.

 

Wykonawcy:
Czesława Banach - skrzypce
Eugeniusz Mirek - skrzypce
Krystyna Reiman - skrzypce
Andrzej Przebindowski - kontrabas
oraz zaproszeni goście

Serdecznie zapraszamy dzieci  w wieku 2 - 5 lat wraz z rodzicami na wyjątkowy koncert przygotowany przez Muzyków Seniorów specjalnie dla dzieci.

„Filharmonicy Dzieciom” to projekt społeczno – kulturalny, w ramach którego muzycy seniorzy przygotowują koncerty dla dzieci w wieku 2 – 5 lat. Jest to niezwykłe muzyczne spotkanie łączące pokolenia, podczas którego doświadczeni muzycy dzielą się swoją pasją, talentem oraz wiedzą z najmłodszymi. W ramach projektu powstaną unikatowe koncerty dla dzieci, w których zaciera się granica między widownią, a artystami, gdzie każdy uczestnik bierze aktywny udział we współtworzeniu koncertu poprzez ruch, śpiew oraz wspólne muzykowanie. Projekt odbywa się w ramach programu „Seniorzy w akcji” organizowanego przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” wraz z Polsko – Amerykańską Fundacją Wolności. Udział w koncertach jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na drugi koncert w ramach projektu "Filharmonicy Dzieciom", który odbędzie się 23.04.2017r. (niedziela) godz. 10:00 w Sali kameralnej Filharmonii Opolskiej - tytuł drugiego koncertu to "Bajkowe nutki". 

 

facebook.com/FilharmonicyDzieciom 

 

Projekt dofinansowano ze środków programu "Seniorzy w akcji"
Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".