Filharmonia Opolska - logo
69. Sezon Artystyczny
CHODŹ DO FILHARMONII
BIP Wersja dla słabowidzących

WYJAZDOWE AUDYCJE MUZYCZNE

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Władz RP od 12 marca 2020 roku do odwołania zawieszamy działalność koncertową Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy będzie w kasie Filharmonii po zakończeniu okresu kwarantanny (również po terminie odwołanych koncertów) do końca bieżącego sezonu artystycznego. Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu.

Melomani posiadający wykupione abonamenty otrzymają propozycję wyboru innych koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską lub zwrotu środków. Z każdym posiadaczem abonamentu będziemy kontaktować się osobiście.

Na pozostałe koncerty zwroty biletów będą przyjmowane zgodnie z Regulaminem koncertowym Filharmonii Opolskiej.

Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera

 

Muzyczne spotkania z dziećmi i młodzieżą to dla nas – Filharmoników – wspaniała przygoda, a dla uczestników odkrycie czegoś nowego, a czasem odnalezienia tego co im w duszy gra.
Wyjazdowe Audycje Muzyczne to koncerty adresowane do uczniów szkół podstawowych oraz licealnych. Przygotowując program muzycznego spotkania, dbamy o to, aby w ciekawy sposób uzupełnić dźwiękami szkolną edukację muzyczną. Coraz częściej muzyka znika z naszych planów szkolnych, a zarazem coraz więcej jej nam potrzeba.
Spotkania z Filharmonikami Opolskimi, to nasza propozycja muzycznej przygody. Prezentujemy muzykę zróżnicowaną pod kątem stylu i wykonawstwa.
Audycje są wypełnione muzyką w wykonaniu małych zespołów; mają stanowić zaproszenie do odwiedzenia gmachu Filharmonii i uczestnictwa w koncertach w wykonaniu orkiestry symfonicznej. Tematyka spotkań jest dostosowana do wieku uczestników.
Jeśli wiecie jaki instrument chcielibyście poznać bliżej – dajcie nam znać.
Lubimy spełniać muzyczne marzenia!
Zapraszamy do zapisów i rezerwacji terminów.

Bilety: 7 zł
Opiekunowie grup zorganizowanych – wstęp bezpłatny


Koordynator ds. edukacji:
Katarzyna Wybraniec
Specjalista ds. organizacji pracy artystycznej i kontaktów z mediami
e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl

Projekt i realizacja: netkoncept.com