Filharmonia Opolska - logo
69. Sezon Artystyczny
CHODŹ DO FILHARMONII
BIP Wersja dla słabowidzących

Karty i Abonamenty

Filharmonia Opolska - karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera prowadzi sprzedaż kart podarunkowych . To idealny pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent. Dla naszych stałych melomanów jak i tych, którzy dotąd nie mieli okazji zasiąść na naszej sali.
Karta podarunkowa ważna jest rok od momentu jej aktywacji. Kartę można zasilić dowolną kwotą. Za pomocą karty w kasie filharmonii można kupować bilety na koncerty i płyty. Karta nie jest imienna, można ją pożyczyć lub podarować. Regulamin karty podarunkowej znajduje się na dole strony.

Abonamenty

Statystyczny Polak odwiedza Filharmonię raz na… 130 lat! Chcesz wpłynąć na zmianę tych niechlubnych danych? Jesteś u nas częściej niż kilka razy w sezonie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę abonamentową, dzięki której oszczędzisz czas i pieniądze, a wybrany przez Ciebie filharmoniczny fotel będzie na Ciebie czekał w piątkowe wieczory. Zakupu abonamentów na 68. Sezon Artystyczny można dokonać tylko w Kasie Biletowej.

 

 

 

 

 

 

Regulamin Abonamentów:

Statystyczny Polak odwiedza Filharmonię raz na… 130 lat! Chcesz wpłynąć na zmianę tych niechlubnych danych? Jesteś u nas częściej niż kilka razy w sezonie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę abonamentową, dzięki której oszczędzisz czas i pieniądze, a wybrany przez Ciebie filharmoniczny fotel będzie na Ciebie czekał w piątkowe wieczory. Zakupu abonamentów na 68. Sezon Artystyczny można dokonać tylko w kasie biletowej.

RODZAJE ABONAMENTÓW:

ABONAMENT N10 w cenie 360 zł obejmuje 10 koncertów symfonicznych w Sali koncertowej.
Przy zakupie abonamentu można wybrać 10 spośród 22 koncertów symfonicznych
wg następującego schematu:
– 6 koncertów symfonicznych z grupy I,
– 3 koncerty symfoniczne z grupy II,
– 1 koncert specjalny z grupy III.

ABONAMENT U10 w cenie 204 zł dotyczy osób uprawnionych do zakupu biletów ulgowych* i obejmuje 10 koncertów symfonicznych w Sali koncertowej.
Przy zakupie abonamentu można wybrać 10 spośród 22 koncertów symfonicznych
wg następującego schematu:
– 6 koncertów symfonicznych z grupy I,
– 3 koncerty symfoniczne z grupy II,
– 1 koncert specjalny z grupy III.
* Do zakupu abonamentów ulgowych, za okazaniem odpowiedniego dokumentu, uprawnieni są: młodzież szkolna, słuchacze dziennych szkół pomaturalnych i policealnych, studenci, emeryci, renciści, nauczyciele szkolnictwa muzycznego. Przed wejściem do Sali koncertowej bileterzy mają prawo poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do ulgi.

ABONAMENT NC w cenie 530 zł, obejmuje wszystkie 22 koncerty symfoniczne w Sali koncertowej.

ABONAMENT UC w cenie 310 zł, dotyczy osób uprawnionych do zakupu biletów ulgowych*
i obejmuje wszystkie 22 koncerty symfoniczne w Sali koncertowej.
* Do zakupu abonamentów ulgowych, za okazaniem odpowiedniego dokumentu, uprawnieni są: młodzież szkolna, słuchacze dziennych szkół pomaturalnych i policealnych, studenci, emeryci, renciści, nauczyciele szkolnictwa muzycznego. Przed wejściem do sali koncertowej bileterzy mają prawo poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do abonamentu ulgowego.

ABONAMENT AR* w cenie 90 zł, obejmuje cykl koncertów skierowanych do rodzin.*
W sezonie artystycznym 2019/2020 koncerty te będą odbywały się 7 razy w niedzielne przedpołudnia.
Posiadacze abonamentu AR oszczędzają ponad 33% od cen biletów na koncerty rodzinne.
* Dzieci do lat 4, siedzące na kolanach rodziców, opiekunów – wstęp bezpłatny.

Abonamenty można kupić w kasie biletowej Filharmonii Opolskiej w godzinach otwarcia kasy, za wyjątkiem dni koncertowych – na godzinę przed każdym koncertem kasa biletowa prowadzi wyłącznie sprzedaż biletów indywidualnych na dany koncert.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

Każda osoba kupująca abonament otrzyma bezpłatnie jeden egzemplarz wydawnictwa w formie książki z programem na sezon artystyczny 2019/2020.

 

 

Regulamin Karty podarunkowej

 1. Karta podarunkowa jest kartą na okaziciela. Nabywca karty podarunkowej może z niej korzystać osobiście lub przekazać kartę podarunkową osobie trzeciej.
 2. Karta podarunkowa uprawnia nabywcę (lub osobę trzecią, o której mowa w pkt 1) do uczestnictwa w wybranym koncercie po zapłaceniu za pomocą karty za bilet wstępu. Płatności można dokonać tylko w kasie Filharmonii Opolskiej. Karta podarunkowa nie gwarantuje dostępności miejsc na wybrany koncert. Zaleca się zakup z wyprzedzeniem. W wypadku gdy cena biletu nabywanego z wykorzystaniem karty podarunkowej będzie wyższa niż środki zapisane na karcie, nabywca biletu zobowiązany będzie różnicę dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 3. Przy płatności kartą podarunkową, pozostałe na karcie środki zostają i mogą być użyte kolejny raz – w okresie ważności karty wskazanym w pkt 7.
 4. Kartę podarunkową można zasilać środkami płatniczymi w kasie filharmonii.
 5. Kartą podarunkową można płacić za wydarzenia organizowane wyłącznie przez Filharmonię Opolską.
 6. Kartą podarunkową można w Kasie Filharmonii nabywać towary (np. płyty muzyczne).
 7. Karta podarunkowa ważna jest rok od daty nabycia.
 8. Filharmonia Opolska przyjmuje do realizacji karty podarunkowe, które są ważne i nieuszkodzone, w stopniu uniemożliwiającym ustalenie jej kodu karty.
 9. Karta podarunkowa nie podlega zwrotowi. Filharmonia Opolska nie zwraca zgromadzonych na karcie środków pieniężnych, które nie zostały wykorzystane w terminie, o którym mowa w pkt 7.
 10. Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 11. Osoba posiadająca kartę podarunkową oświadcza, że zapoznała się z Regulaminem Koncertowym Filharmonii Opolskiej.
Projekt i realizacja: netkoncept.com