Filharmonia Opolska - logo
70. Sezon Artystyczny
2021/2022
BIP Wersja dla słabowidzących

Karty i Abonamenty

Filharmonia Opolska - karta podarunkowa

ABONAMENTY

– ABONAMENT N10 w cenie 360 zł obejmuje bilety normalne na 10 wybranych koncertów symfonicznych w sezonie 2021/2022 wg następującego schematu:
5 koncertów symfonicznych z grupy S1,
4 koncerty symfoniczne z grupy S2,
1 koncert specjalny z grupy S3.

– ABONAMENT U10 w cenie 278 zł obejmuje bilety ulgowe* na 10 wybranych koncertów symfonicznych w sezonie 2021/2022 wg następującego schematu:
5 koncertów symfonicznych z grupy S1,
4 koncerty symfoniczne z grupy S2,
1 koncert specjalny z grupy S3.

– ABONAMENT NS w cenie 671 zł, obejmuje bilety normalne na wszystkie 24 koncerty symfoniczne w sezonie 2021/2022.

– ABONAMENT US w cenie 535 zł, obejmuje bilety ulgowe* na wszystkie 24 koncerty symfoniczne w sezonie 2021/2022.

– ABONAMENT AR* w cenie 105 zł, obejmuje bilety na wszystkie 7 koncertów rodzinnych Proste historyjki o muzyce w sezonie 2021/2022.*
* Dzieci do lat 4, siedzące na kolanach rodziców, opiekunów – wstęp bezpłatny.

– ABONAMENT AK w cenie 232 zł, obejmuje bilety na wszystkie 8 koncertów kameralnych w sezonie 2021/2022.

– ABONAMENT AMŚ w cenie 210 zł, obejmuje bilety na wszystkie 7 koncertów z cyklu Muzyka Świata w sezonie 2021/2022.

Abonamenty można kupić tylko w kasie biletowej Filharmonii Opolskiej w godzinach otwarcia kasy, za wyjątkiem dni koncertowych – na godzinę przed każdym koncertem kasa biletowa prowadzi wyłącznie sprzedaż biletów indywidualnych na dany koncert.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej zastrzega sobie możliwość zmiany terminów, wykonawców i programów koncertów oraz cen biletów.

* Do zakupu abonamentów ulgowych, za okazaniem odpowiedniego dokumentu, uprawnieni są: młodzież szkolna, słuchacze dziennych szkół pomaturalnych i policealnych, studenci, emeryci, renciści, nauczyciele szkolnictwa muzycznego. Przed wejściem do Sali koncertowej bileterzy mają prawo poprosić o okazanie dokumentu uprawniającego do ulgi.

Każda osoba kupująca abonament otrzyma bezpłatnie jeden egzemplarz wydawnictwa w formie książki z programem na sezon artystyczny 2021/2022.

 

Karta podarunkowa

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera prowadzi sprzedaż kart podarunkowych . To idealny pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent. Dla naszych stałych melomanów jak i tych, którzy dotąd nie mieli okazji zasiąść na naszej sali.
Karta podarunkowa ważna jest rok od momentu jej aktywacji. Kartę można zasilić dowolną kwotą. Za pomocą karty w kasie filharmonii można kupować bilety na koncerty i płyty. Karta nie jest imienna, można ją pożyczyć lub podarować. Regulamin karty podarunkowej znajduje się na dole strony.

Regulamin Karty podarunkowej

 1. Karta podarunkowa jest kartą na okaziciela. Nabywca karty podarunkowej może z niej korzystać osobiście lub przekazać kartę podarunkową osobie trzeciej.
 2. Karta podarunkowa uprawnia nabywcę (lub osobę trzecią, o której mowa w pkt 1) do uczestnictwa w wybranym koncercie po zapłaceniu za pomocą karty za bilet wstępu. Płatności można dokonać tylko w kasie Filharmonii Opolskiej. Karta podarunkowa nie gwarantuje dostępności miejsc na wybrany koncert. Zaleca się zakup z wyprzedzeniem. W wypadku gdy cena biletu nabywanego z wykorzystaniem karty podarunkowej będzie wyższa niż środki zapisane na karcie, nabywca biletu zobowiązany będzie różnicę dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.
 3. Przy płatności kartą podarunkową, pozostałe na karcie środki zostają i mogą być użyte kolejny raz – w okresie ważności karty wskazanym w pkt 7.
 4. Kartę podarunkową można zasilać środkami płatniczymi w kasie filharmonii.
 5. Kartą podarunkową można płacić za wydarzenia organizowane wyłącznie przez Filharmonię Opolską.
 6. Kartą podarunkową można w Kasie Filharmonii nabywać towary (np. płyty muzyczne).
 7. Karta podarunkowa ważna jest rok od daty nabycia.
 8. Filharmonia Opolska przyjmuje do realizacji karty podarunkowe, które są ważne i nieuszkodzone, w stopniu uniemożliwiającym ustalenie jej kodu karty.
 9. Karta podarunkowa nie podlega zwrotowi. Filharmonia Opolska nie zwraca zgromadzonych na karcie środków pieniężnych, które nie zostały wykorzystane w terminie, o którym mowa w pkt 7.
 10. Karta podarunkowa nie podlega wymianie na środki pieniężne.
 11. Osoba posiadająca kartę podarunkową oświadcza, że zapoznała się z Regulaminem Koncertowym Filharmonii Opolskiej.
Projekt i realizacja: netkoncept.com