Filharmonia Opolska - logo
TO NIE TYLKO DŹWIĘK, TO WŁAŚCIWE MIEJSCE I CZAS.
67. SEZON ARTYSTYCZNY FILHARMONII OPOLSKIEJ

Wystawy

Grzegorz Szatek (ur. 26 grudnia 1989 r. w Jaśle) – absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, gdzie w 2013 r. uzyskał dyplom licencjacki z zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej. W 2015 r. uzyskał tytuł magistra z zakresu kulturoznawstwa i wiedzy o mediach w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Absolwent malarstwa w Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

„Artysta, w swoich obrazach, z reguły chce ukazać majestat wyższej formy bytu duchowego. W jego pracach zauważa się szacunek do potęgi i bezmiaru wszechświata przez to, często elementy na obrazie eksponowane są wielkością i kolorem. Każda z wizji tworzy wcześniej przemyślaną drogę symboli, której zrozumienie pozwala odczytać obraz.”

 Juda – Tomek

„Pomiędzy tyloma rzeczami, które pozostają dla nas na zawsze tajemne i niezgłębione, jedna tylko prawda nie przestaje błyszczeć z równą siłą i wielkością: żadne z filozoficznych, moralnych, estetycznych czy biologicznych odkryć nie pozwala zanegować Boga. Co więcej, świątynia, której mury wzniosły nauki szczegółowe, nie może mieć innego dachu prócz Boskiego nieba.”

Salvador Dali

 

 

 

 


Miejsce wystaw: Antresola

Wystawa dostępna dla zwiedzających na godzinę przed koncertem, który odbywa się w Sali koncertowej.
Osoby zainteresowane organizacją wystaw we wnętrzach Filharmonii Opolskiej prosimy o kontakt:

Beata Siwicka – Główny Specjalista ds. Impresariatu
tel: 77 44 23 278
e-mail: b.siwicka@filharmonia.opole.pl

 


ARCHIWUM

 

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com