Filharmonia Opolska - logo
70. Sezon Artystyczny
2021/2022
BIP Wersja dla słabowidzących

Orkiestra Filharmonii Opolskiej

I skrzypce
II skrzypce
Altówki
Wiolonczele
Kontrabasy
Flety
Oboje
Klarnety
Fagoty
Waltornie
Trąbki
Puzony
Tuba
Perkusja
Harfa


 

I skrzypce

 


Andrzej Krawiec
koncertmistrz

Ewa Andruszkiewicz
koncertmistrz

Joanna Widawska-Landwójtowicz
z-ca koncertmistrza

Karolina Koczur
z-ca koncertmistrza

Ilona Jachacz

Emilia Kos

Andrii Kreshchenskyi

Agnieszka Kulka

Danuta Liberda

Anna Miechkota

Donata Mżyk

Janina Sadlak

Małgorzata Sosnowska

Maciej Wachowski

Natallia Zhukava

 

II skrzypce

 


Agnieszka Wojszczyk

Barbara Zwolińska-Kobiela

Agnieszka Kalisz-Dzik

Dorota Gawlikowska

Agnieszka Newiger-Mączka

Ewa Stankiewicz

Jowita Marcisz

Bogdan Staroń

Anna Trefon

Irena Tyczyńska

Agata Wacowska-Marsac

Altówki

 


Dariusz Stark

Dariusz Wołczyk

Beata Jańta

Oleg Konowałow

Anna Makowska

Ewa Ostrowska

Małgorzata Rędzińska

Janina Stark

Sabina Sułkowska-Uronek

Wiolonczele

 


Mirosław Makowski

Agata Gawin-Gluza

Aldona Markowicz

Mikołaj Gałan

Barbara Kowalska

Agnieszka Płoszejowska

Barbara Przybylska

Małgorzata Rekiel

Stanisław Stankiewicz

Kontrabasy

 


Andrzej Szajda

Eugeniusz Fudala

Janusz Lizoń

Jan Kołacki

Civan Firat Korkmaz

Flety


Katarzyna Raczkowska

Monika Targowska

Magdalena Balcarek

Oboje


Antoni Popowicz

Michał Szymała

Arkadiusz Tul

Wiktoria Ulatowska

 

Klarnety


Michał Kowalski

Sebastian Uronek

Jan Wojszczyk

Fagoty


Adam Balcarek

Paweł Knebel

Paweł Szklarski

Waltornie

 


Tomasz Drej

Zygfryd Maczurek

Szymon Krupa

Mariusz Nowak

Piotr Wczasek

Kamil Wieczorek

Trąbki


Andrzej Miś

Marcin Nowak

Michał Warzecha

Puzony

 


Kamil Jacyszyn

Harald Powrósło

Marcin Respondek

Andrzej Weinkopf

Tuba

Marek Śmiech



Perkusja


Adam Kędzia

Grzegorz Sadlak

Wojciech Wojdyła

Harfa

Anna Wilczopolska


Inspektor orkiestry

Michał Kowalski

Bibliotekarz

Dariusz Stark

fot. Fundacja 2.8

Projekt i realizacja: netkoncept.com