Filharmonia Opolska
71. Sezon Artystyczny
2022/2023
BIP Wersja dla słabowidzących

Galeria FO

Galeria Filharmonii Opolskiej otwarta jest dla zwiedzających na godzinę przed każdym koncertem do końca koncertu. W celu umówienia wizyty w innym terminie prosimy o kontakt z Katarzyną Wybraniec, tel. +48 608 304 010, e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl

Aktualna wystawa:

5.01 – 20.02 2023 Malarstwo Artur Mikusz

Artur Mikusz urodzony we Wrocławiu w 1961 roku. Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Studia w Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa. Dyplom w 1986 roku w pracowni prof. Z. Grzybowskiego.

Archiwum:

Wernisaż 30 września 2022 (piątek) godz. 17:00

12 OFF / Plakat

 

wernisaż 6 maja 2022 (piątek) godz. 18:00

 

Nasz niedawny, swobodny dialog o twórczości zaowocował konceptem WE’RE PREMIUM, a z rozmów tych i z solidnej dawki zabawy formą powstały… martwe natury i portrety. O czym będzie ten projekt? O oczekiwaniach i przeznaczeniu. Do zobaczenia.

 

KM i MD

Subscribe!

 

KASIA MULAR

Rocznik 81′, mieszka i pracuje w Opolu. Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego – dyplom w pracowni multimediów, obecnie sama wykłada projektowanie graficzne (Wydział Sztuki UO). Grafiką użytkową zajmuje się zawodowo od wielu lat i jej projekty promujące wydarzenia kulturalne regularnie można spotkać w przestrzeni miejskiej Opola. Zainteresowania i doświadczenia z tej dziedziny śmiało przenosi na grunt artystyczny – autorska grafika i typografia to charakterystyczne motywy jej prac.

 

MATEUSZ DOMERADZKI

Rocznik 90’, ukończył Państwowe Liceum Plastyczne im Jana Cybisa, Instytut Psychologii oraz Wydział Sztuki na Uniwersytecie Opolskim. Aktualnie pracuje jako psycholog w Liceum Plastycznym w Opolu oraz na Wydziale Sztuki (Uniwersytet Opolski), gdzie współprowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa. W swoich projektach artystycznych korzysta z różnych mediów, również tych cyfrowych.

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com