Filharmonia Opolska
72. Sezon Artystyczny
2023/2024
BIP Wersja dla słabowidzących

LEKCJE UMUZYKALNIAJĄCE

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Władz RP od 12 marca 2020 roku do odwołania zawieszamy działalność koncertową Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy będzie w kasie Filharmonii po zakończeniu okresu kwarantanny (również po terminie odwołanych koncertów) do końca bieżącego sezonu artystycznego. Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu.

Melomani posiadający wykupione abonamenty otrzymają propozycję wyboru innych koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską lub zwrotu środków. Z każdym posiadaczem abonamentu będziemy kontaktować się osobiście.

Na pozostałe koncerty zwroty biletów będą przyjmowane zgodnie z Regulaminem koncertowym Filharmonii Opolskiej.

Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera

 

Filharmonia Opolska wierzy, że muzyka klasyczna może stanowić źródło dla ludzi w każdym wieku – nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby je odkryć.
Przygotowaliśmy specjalną ofertę skierowaną do grup zorganizowanych (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe). Dążymy do zapewnienia możliwości oraz narzędzi, aby dzieci i młodzież szkolna mogła skutecznie odczarować muzyczną materię.
W ramach lekcji oferujemy prezentację wybranych instrumentów, pogadankę o muzyce, a także gry i zabawy muzyczne.
Istnieje możliwość umówienia jednorazowego spotkania, jak również zaplanowania cyklu spotkań na rok szkolny 2019/2020.
Lekcje mogą się odbyć w Państwa placówce lub w Sali kameralnej Filharmonii Opolskiej (wtedy istnieje również możliwość zwiedzenia naszej Instytucji).
Zapraszamy do zapisów i rezerwacji terminów.

Dla kogo? → Przedszkola / Szkoły podstawowe / Szkoły ponadpodstawowe

Grupy → do 30 osób

Bilety: 7 zł
Opiekunowie grup zorganizowanych – wstęp bezpłatny


Koordynator ds. edukacji:
Katarzyna Wybraniec
Główny specjalista ds. organizacji pracy artystycznej i kontaktów z mediami
e-mail: k.wybraniec@filharmonia.opole.pl

Projekt i realizacja: netkoncept.com