Filharmonia Opolska - logo
69. Sezon Artystyczny
CHODŹ DO FILHARMONII
BIP Wersja dla słabowidzących

Filharmonicy dzieciom

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Władz RP od 12 marca 2020 roku do odwołania zawieszamy działalność koncertową Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy będzie w kasie Filharmonii po zakończeniu okresu kwarantanny (również po terminie odwołanych koncertów) do końca bieżącego sezonu artystycznego. Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu.

Melomani posiadający wykupione abonamenty otrzymają propozycję wyboru innych koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską lub zwrotu środków. Z każdym posiadaczem abonamentu będziemy kontaktować się osobiście.

Na pozostałe koncerty zwroty biletów będą przyjmowane zgodnie z Regulaminem koncertowym Filharmonii Opolskiej.

Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera

 

Koncerty z cyklu Filharmonicy Dzieciom są kontynuacją projektu społeczno-kulturalnego Seniorów w Akcji Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, który w sezonie artystycznym 2016/2017 był realizowany w Filharmonii Opolskiej. Ciepłe i entuzjastyczne przyjęcie koncertów zachęciło Seniorów do kontynuowania wspólnego muzykowania i tworzenia kolejnych koncertów dla najmłodszych pod patronatem Filharmonii Opolskiej. Poprzez swoją wolontariacką aktywność Muzycy Seniorzy chcą dzielić się swoją pasją do muzyki i przekazywać ją kolejnym pokoleniom.
W każdym sezonie artystycznym Muzycy Seniorzy: Czesława Banach, Ryszard Brożek, Ewa Grześkowiak, Eugeniusz Mirek i Krystyna Reiman wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami – Ewą Andruszkiewicz, Mikołajem Gałanem oraz Anetą Gessler, przygotowują autorskie programy koncertów. Do tej pory powstało pięć scenariuszy koncertów: Roztańczone nutki, Bajkowe nutki, Rozśpiewane nutki dookoła świata, Nutki w lesie oraz Skalne nutki, które były wielokrotnie wykonywane na życzenie melomanów.
Koncerty kierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 3 – 6 lat oraz dla zorganizowanych grup przedszkolnych.

Najbliższe terminy dla zorganizowanych grup przedszkolnych:
18.05.2020 (poniedziałek) godz. 9:30,
18.05.2020 (poniedziałek) godz. 11:00,
19.05.2020 (wtorek) godz. 9:30,
19.05.2020 (wtorek) godz. 11:00.

Najbliższe terminy koncertów dla dzieci z rodzicami:
17.05.2020 (niedziela) godz. 10:00

 

Miejsce: Sala kameralna
Bilety: 7 zł
Opiekunowie grup zorganizowanych – wstęp bezpłatny

facebook.com/FilharmonicyDzieciom

Koordynatorzy:
Danuta Cieślar
Barbara Pieczyńska
Z-ca kierownika Działu Organizacji i Promocji
e-mail: b.pieczynska@filharmonia.opole.pl

Projekt i realizacja: netkoncept.com