Filharmonia Opolska
72. Sezon Artystyczny
2023/2024
BIP Wersja dla słabowidzących

Zawieszenie koncertów w Filharmonii – zwrot biletów

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Władz RP od 12 marca 2020 roku do odwołania zawieszamy działalność koncertową Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W przypadku chęci otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety zakupione przez internet prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kasa@filharmonia.opole.pl, w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy w kasie Filharmonii (również po terminie odwołanych koncertów) zwroty przyjmujemy do końca roku. Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu. Kasa otwarta od wtorku do piątku w godzinach 12:00-19:00

Melomani posiadający wykupione abonamenty otrzymają propozycję wyboru innych koncertów organizowanych przez Filharmonię Opolską lub zwrotu środków na kartę podarunkową. Zwrot możliwy tylko w kasie Filharmonii.

Na pozostałe koncerty zwroty biletów będą przyjmowane zgodnie z Regulaminem koncertowym Filharmonii Opolskiej.

Licząc na Państwa zrozumienie życzymy zdrowia i prosimy o pozostanie z nami w kontakcie za pośrednictwem strony internetowej www.filharmonia.opole.pl i naszego fan page’a na Facebooku.

Dyrekcja Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera

 

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com