CHODŹ DO FILHARMONII

Zawieszenie koncertów w Filharmonii – zwrot biletów

Szanowni Państwo, drodzy Melomani!

zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów do 27 grudnia 2020 roku instytucje kultury w Polsce nie mogą prowadzić swojej działalności z udziałem publiczności. Dlatego z przykrością informujemy o konieczności odwołania wydarzeń z naszego repertuaru do 27 grudnia.

Wszystkie bilety na odwołane koncerty podlegają zwrotowi.

W sprawie biletów zakupionych przez internet prosimy o kontakt pod adresem kasa@filharmonia.opole.pl w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz datę koncertu, którego dotyczy zwrot. Pieniądze za bilet zostaną zwrócone na numer konta z którego były opłacone.

Zwrot biletów zakupionych stacjonarnie możliwy jest w kasie Filharmonii (również po terminie odwołanych koncertów). Wyjątkowo zwrot biletów możliwy będzie bez dowodu zakupu. Kasa otwarta od wtorku do piątku w godzinach 12:00-19:00 (w godz. 12:00-13:00 wyłącznie dla seniorów).

Przypominamy również o możliwości przelania środków ze zwrotu na specjalne (dostępne w kasie) karty podarunkowe. Takim rozwiązaniem możecie realnie wesprzeć nas, Filharmonię, w tym trudnym dla kultury czasie.

Dbajcie o siebie, słuchajcie dobrej muzyki i pozostańcie z nami w kontakcie!

Zwroty biletów przyjmujemy do 31.12.2020 r.