Filharmonia Opolska
72. Sezon Artystyczny
2023/2024
BIP Wersja dla słabowidzących

Wystawa WE’RE PREMIUM

Już w najbliższy piątek – 6.05.2022 r. o godzinie 18:00 zapraszamy do Filharmonii Opolskiej na wystawę grafiki cyfrowej. Nasz niedawny, swobodny dialog o twórczości zaowocował konceptem WE’RE PREMIUM. Z tych inspirujących rozmów i z solidnej dawki zabawy formą powstały… martwe natury i portrety. O czym będzie ten projekt? O oczekiwaniach i przeznaczeniu. To będzie nasza pierwsza wspólna wystawa. Do zobaczenia.
KM i MD
Subscribe!
KASIA MULAR
Rocznik 81′, mieszka i pracuje w Opolu. Absolwentka Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego – dyplom w pracowni multimediów, obecnie sama wykłada projektowanie graficzne (Wydział Sztuki UO). Grafiką użytkową zajmuje się zawodowo od wielu lat i jej projekty promujące wydarzenia kulturalne regularnie można spotkać w przestrzeni miejskiej Opola. Zainteresowania i doświadczenia z tej dziedziny śmiało przenosi na grunt artystyczny – autorska grafika i typografia to charakterystyczne motywy jej prac.
MATEUSZ DOMERADZKI

Rocznik 90’, ukończył Państwowe Liceum Plastyczne im. Jana Cybisa, Instytut Psychologii oraz Wydział Sztuki na Uniwersytecie Opolskim. Aktualnie pracuje jako psycholog w Liceum Plastycznym w Opolu oraz na Wydziale Sztuki (Uniwersytet Opolski), gdzie współprowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa. W swoich projektach artystycznych korzysta z różnych mediów, również tych cyfrowych. 

Projekt i realizacja: netkoncept.com