Gra Miejska: PRZYSTANEK EUROPA!

7 maja wraz z EUROPE DIRECT Opole, Młodzieżową Radą Miasta Opole, Stowarzyszeniem “Europa Iuvenis”, Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu, Muzeum Śląska Opolskiego, Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu, Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu – ZAPRASZAMY w ramach obchodów DNIA EUROPY na Grę Miejską: PRZYSTANEK EUROPA!
Tematyka gry nawiązuje do obecnych priorytetów Komisji Europejskiej jak również do Europejskiego Roku Młodzieży!💁‍♀️🙋‍♂️
Punktem Startowym będzie Punkt EUROPE DIRECT Opole – Krakowska 38. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum Opola 🏫 Miejsce ukrycia kolejnych zadań będą musieli odnaleźć uczestnicy gry! 😊
Udział w grze jest bezpłatny. Gra jest zespołowa. Każdy zespół/drużyna składa się z minimum 2 a maksymalnie z 4 osób.
Każdy uczestnik już za sam udział w grze, otrzyma pakiet gadżetów, a na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody!

Regulamin Gry dostępny jest na stronie internetowej 🙂 👉https://edopole.ocrg.opolskie.pl/dzien-europy/

ZAPRASZAMY!
Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo atrakcji! 🙂