2023/2024

Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny Filharmonia Opolska będzie gościć na deskach Amfiteatru NCPP. O sowitą porcję wzruszeń zadba Chór wraz z Orkiestrą i solistką, dobrze znaną wielbicielom Studia Accantus Pauliną Grochowską.  Magiczna, pełna czułości atmosfera, wielka orkiestra, liczne fragmenty z hollywoodzkich (i nie tylko!) ścieżek dźwiękowych, wzruszające głosy wokalistów oraz opowieści prawdziwej specjalistki: Magdy Miśki-Jackowskiej, autorki popularnego podcastu Score and the City oraz wieloletniej redaktorki RMF Classic – stacji radiowej grającej najpiękniejszą muzykę filmową. Na to wszystko zapraszamy do Amfiteatru już 7 lipca 2023 roku o godzinie 20:30.

Szczegóły oraz bilety poniżej:

Koncert Muzyki Filmowej w Amfiteatrze