Zakup wyposażenia scenicznego 2023

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zakup wyposażenia scenicznego dla muzyków Orkiestry Filharmonii Opolskiej

Wysokość dofinansowania: 100 000,00 zł. Całkowita wartość zadania: 217 760,43 zł.

Podpisanie umowy o dofinansowanie odbyło się w lipcu 2023r.

W ramach zadania dokonano zakupu niezbędnego wyposażenia scenicznego dla artystów Orkiestry Filharmonii Opolskiej w postaci następujących mebli orkiestrowych: krzesła orkiestrowe: 40 sztuk, krzesło perkusyjne: 1 sztuka, krzesło kontrabasowe: 3 sztuki, Pulpit orkiestrowy: 20 sztuk, podium dyrygenta: 1 sztuka, pulpit dyrygenta: 1 sztuka. Zakupione meble będą służyć muzykom na scenie podczas koncertów symfonicznych, kameralnych i innych wydarzeń kulturalnych organizowanych w instytucji.