Filharmonia Opolska
72. Sezon Artystyczny
2023/2024
BIP Wersja dla słabowidzących

Sprzedaż urządzeń używanych

Odtwarzacz multimedialny Google Chromecast 4.0 4K

Dostępne 4 sztuki 

Cena za sztukę: 200,00 zł


Odtwarzacz multimedialny, który po podłączeniu do kompatybilnego telewizora lub monitora pozwala uzyskać dostęp do aplikacji Google TV.
Google TV to platforma, która ułatwia korzystanie z usług Smart TV oraz z aplikacji do oglądania filmów oraz słuchania muzyki.
Chromecast 4.0 z Google TV to urządzenie wyposażone w złącze HDMI, które oferuje strumieniowe odtwarzanie wideo w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę na kompatybilnych wyświetlaczach (telewizorach lub monitorach) oraz obsługę HDR w kilku formatach. Łączność bezprzewodową zapewniają moduły WiFi 5 oraz Bluetooth.
Aby korzystać z funkcji, które oferuje Chromecast 4.0 wystarczy, że podłączy się go za pomocą złącza HDMI do odpowiedniego portu w kompatybilnym telewizorze lub monitorze, a następnie połączy się z siecią WiFi.
Google Chromecast 4.0 wraz z usługą Google TV pozwolą zebrać wszystkie źródła i aplikacje w jednym, przejrzystym i łatwym w obsłudze miejscu. Google TV uporządkuje filmy i seriale z platform streamingowych takich, jak Netflix, Amazon Prime Video czy Disney+.
Z poziomu Google TV uruchomia się także serwis Spotify oraz YouTube oraz YouTube TV.
Google Chromecast 4.0 pozwolia również przesyłać bezprzewodowo treści z kompatybilnego urządzenia z systemem Android lub iOS wprost na ekran telewizora.

Pamięć RAM
2 GB
Pamięć wewnętrzna
4,4 GB
Rodzaje wyjść / wejść
HDMI – 1 szt.
USB-C – 1 szt.
Łączność
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Zasilanie
Sieciowe
Kolor
Biały
Dodatkowe informacje
Odtwarzacz multimedialny HD
Przeglądanie zdjęć
Odtwarzacz muzyczny
Przeglądanie stron internetowych
Google Play Store
Dołączone akcesoria
Pilot
Zasilacz
Kabel USB

 

Projekt i realizacja: netkoncept.com