CHODŹ DO FILHARMONII
19 grudnia 2020, sobota | 20:00
Koncert świąteczny

Bilety: 60 zł, 50 zł, 40 zł

Drodzy Melomani, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną prosimy o przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w Filharmonii:

• noszenie maseczki ochronnej/przyłbicy zakrywającej usta i nos, zapewnionej we własnym zakresie, na terenie Filharmonii oraz podczas koncertu. W razie potrzeby maseczkę można nabyć w kasie biletowej Filharmonii

• dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym znajdującym się przy wejściu głównym do Filharmonii oraz we foyer

• złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia przy wejściu na koncert, zgodnie ze wzorem: Oświadczenie o stanie zdrowia

• zachowania dystansu 1,5 metra od innych uczestników koncertu

Regulamin bezpieczeństwa w trakcie epidemii SARS CoV 2

Świątecznie to spontaniczny projekt zespołów The ThreeX oraz Riffertone – przyjaciół wspólnie muzykujących od najmłodszych lat. W programie znajdują się polskie kolędy, pastorałki i utwory wprawiające w świąteczny nastrój, zaaranżowane w oparciu o bogactwo muzycznych stylów, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

The ThreeX – czyli dwoje skrzypiec i fortepian – to absolwenci renomowanego uniwersytetu muzycznego w Wiedniu i laureaci wielu międzynarodowych konkursów. W przeciągu 17 lat istnienia trio występowało w Europie, Azji i Ameryce Południowej. Koncertowało w ramach licznych festiwali w wielu renomowanych salach, takich jak Izumi Hall Osaka, Shanghai Symphony Orchestra Hall, Toppan Hall Tokio, czy Gläserner Saal słynnego wiedeńskiego Musikverein.

Riffertone to laureaci I miejsca Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie. We wrześniu 2014 roku nakładem wydawnictwa AGORA ukazał się debiutancki album zespołu „Someday, somewhere” zawierający 13 autorskich kompozycji. Od stycznia 2015 roku Riffertone występuje na jednej scenie z takimi gwiazdami jak Anna Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach, biorąc udział w aranżowanym przez Jacka Piskorza koncercie „Tribute to Michael Jackson Symfonicznie”.