Filharmonia Opolska - logo
TO NIE TYLKO DŹWIĘK, TO WŁAŚCIWE MIEJSCE I CZAS.
67. SEZON ARTYSTYCZNY FILHARMONII OPOLSKIEJ
Repertuar
Strzałka w lewo Kwiecień 2019 Strzałka w prawo
powtśrczptsoni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
19 maja 2019, niedziela | 18:00
ESTRADA MŁODYCH - Tak (jazz) jak w kinie!
Koncert muzyki filmowej w jazzowych aranżacjach.
Uwaga! Zmiana terminu koncertu z 12.05.2019 na 19.05.2019. Bilety zachowują ważność.
Miejsce: Scena klubowa

Bilety 20 zł
Bilety na wszystkie koncerty klubowe są sprzedawane wyłącznie w kasie filharmonii od strony ul. Krakowskiej. W dniu koncertu nie prowadzimy sprzedaży na terenie klubu, zapraszamy do kasy filharmonii na godzinę przed koncertem.

Słuchacze Jazz Centrum

Nowy cykl koncertów klubowych pn. Estrada Młodych, prezentujący dorobek działających na terenie Opola i okolic Studiów Piosenki, kształcących młodych adeptów sztuki wokalnej, wrażliwych i pełnych zapału do przygody z piosenką.
Podczas koncertów usłyszymy utwory z różnorodnych gatunków muzycznych: popu, jazzu, musicalu, bluesa, utwory znane i lubiane, mniej znane i te, które będą dla słuchaczy muzyczną niespodzianką. Podczas każdego koncertu młodym artystom towarzyszyć będzie sekcja muzyczna.

Jazz Centrum powstało w listopadzie 2015r. w Opolu. Misją Jazz Centrum jest możliwie najlepsze kompleksowe kształcenie pokolenia muzyków. Muzyków bogatych w doświadczenie muzyczne i sceniczne.

Muzyków, którzy potrafią bawić się dźwiękiem, a nie tylko go odtwarzać.

I wreszcie – muzyków, którzy są świadomi tego co grają, śpiewają, a przede wszystkim kształtują poziom muzyczny w społeczeństwie!

Jazz Centrum to miejsce, gdzie nauczymy Cię jak poruszać się po absolutnej podstawie muzycznej jaką jest właśnie jazz!
Już czwarty rok tworzymy miejsce, które pełni równocześnie funkcję prywatnej szkoły muzycznej, jak i (przede wszystkim) istotnego na mapie Opola punktu rozwoju działań kulturalnych. Organizujemy koncerty, wystawy, warsztaty, jam sessions i zawsze jesteśmy otwarci na nowe działania artystyczne!

W trakcie koncertu Tak (jazz) jak w kinie zagramy i zaśpiewamy największe standardy jazzowe wykorzystane w polskiej i światowej kinematografii. Na scenie zaprezentują się słuchacze, wykładowcy oraz przyjaciele Jazz Centrum w Opolu.

Projekt i realizacja: netkoncept.com