Strzałka w lewo październik 2022 Strzałka w prawo
13 lutego 2022, niedziela | 10:00
Współczesna dla dzieci – O CZYMŚ I O NICZYM

Bilety: 20 zł
Bilety wstępu dotyczą wszystkich uczestników, zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Udział opiekuna w zajęciach jest obowiązkowy.

„O czymś i o niczym” czyli właściwie o czym?
Co to jest „nic”? Co to jest „coś”? Jak to sobie wyobrazić?
Przyjęliśmy wprawdzie, że stan nicości to… nic ciekawego, ale zagrać z nim? – to może być coś! A co, jeśli istnieje coś, co przyćmi blaskiem każde „nic”?
Spektakl zaprasza widza/słuchacza do wyruszenia w myślową podróż po odpowiedź na pytanie o rzecz w życiu najważniejszą. A przynajmniej bardzo, bardzo ważną…
W warstwie muzycznej odnajdziemy wachlarz codziennych i niecodziennych brzmień instrumentów perkusyjnych i głosu. Obraz na horyzoncie powstaje na żywo i wchodzi w interakcję z aktorami na scenie.

Spektakl dla dzieci i młodzieży

Wykonawcy:
Grażyna M. Grobelna – tekst, reżyseria, wizualizacje, głos, muzyka
Marta Grzywacz – głos
Leszek Lorent – instrumenty perkusyjne
Łukasz Przybyło – postać

Powstanie spektaklu zostało dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Drodzy Melomani, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną prosimy o przestrzegania poniższych zasad bezpieczeństwa podczas wizyty w Filharmonii:

• noszenie maseczki ochronnej/przyłbicy zakrywającej usta i nos, zapewnionej we własnym zakresie, na terenie Filharmonii oraz podczas wydarzenia. W razie potrzeby maseczkę można nabyć w kasie biletowej Filharmonii. Zasada nie obowiązuje dzieci podczas uprawiania aktywności fizycznej i nie obejmuje dzieci do 4 lat.
  • dezynfekcji rąk lub rękawiczek płynem dezynfekującym znajdującym się przy wejściu do Filharmonii
  • złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia przy wejściu na koncert, zgodnie ze wzorem dostępnym na stronie www.filharmonia.opole.pl/regulaminy.
  • zachowania dystansu 1,5 metra od innych uczestników koncertu

Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas koncertu, zgodnie z zalecaniami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, dostępnymi w Regulaminie Bezpieczeństwa na stronie internetowej www.filharmonia.opole.pl/regulaminy.