Bilety w cenie: 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Multiinstrumentalizm, wirtuozeria, erudycja, pasja improwizacji i radość bycia razem — tak najkrócej można opisać zespół AMJ. To team frontmanów i postaci pierwszoligowych na scenie jazzowej w swoim kraju. Muzycy żonglują z łatwością kolorami, formami i stylem. Muzyka AMJ zawsze w tonacji polskiej melancholii, ale i zadziornej taneczności stanowi punkt startowy dla barwnej improwizowanej narracji tej drużyny na scenie. Ciekawość świata, otwartość i wszechstronność czyni zespół niezawodny we wszystkich punktach globu. Tylko na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy wystąpili na Festiwalu Holly w Indiach, Hongkongu czy Blue Note Tokyo czy maleńkich ośrodkach koncertowych w Polsce, które są szczególnie drogie pracy AMJ. Annie Marii Jopek na scenie towarzyszyć będą: Robert Kubiszyn (bas), Paweł Dobrowolski (perkusja), Piotr Nazaruk (flety, głos) oraz Krzysztof Herdzin (fortepian). Zabrzmią dobrze znane utwory jak i osobiste tematy AMJ mocno inspirowane ludowymi wątkami albo wręcz z nich wywiedzione. Nie zabraknie wirtuozerii, erudycji, pasji improwizacji i radość bycia razem!
Anna Maria Jopek – wokalistka, songwriterka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka.
Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawa w klasie fortepianu. Studiowała również filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Śpiewu uczyła się prywatnie u legendarnej prof. Darii Iwińskiej (wcześniej nauczycielki ojca AMJ, Stanisława Jopka, który też był śpiewakiem). Jako pianistka debiutowała mając zaledwie 12 w cyklu koncertów dla dzieci w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Natomiast jako wokalistka debiutowała na Festiwalu Piosenki w Białorusi „Słowański Bazar”, gdzie otrzymała osobistą nagrodę Michela Legranda (przewodniczącego jury festiwalu).
Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami naszych czasów. W Polsce miała zaszczyt śpiewać z Markiem Grechutą, Jeremim Przyborą czy Wojciechem Młynarskim. Na światowych scenach z takimi artystami jak m.in. Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa czy Gonzalo Rubalcaba. W 2017 w noworocznym koncercie telewizyjnym spontanicznie wystąpiła też w duecie ze Stingiem.
Śpiewała na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo w Hamer Hall w Melbourne. Nagrywała w studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku.
Zdobyła wszystkie możliwe prestiżowe nagrody i wyróżnienia, włącznie z Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przyznanym przez prezydenta Bronisława Komorowskiego za promowanie polskiej sztuki na świecie.
Od pięciu lat eksperymentuje z formami scenicznymi. Wystąpiła w spektaklu „Czas Kobiety” w reż. Leszka Mądzika, dla którego współkomponowała muzykę oraz współpracowała z Teatrem Pieśni Kozła. Przedostatni album AMJ z Gonzalo Rublcabą „Minione” uzyskał status podwójnej platyny. Jesienią 2018 ukazała się najnowsza płyta z Branfordem Marsalistem pt. „Ulotne”, która ma już status złoty.
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin